Про бренд

Oscal - це:

  • Інноваційність
  • Технологічність
  • Стильний дизайн
  • Висока продуктивність
  • За ціною доступною всім!


 

Секрет успіху:

  • Команда технічних експертів з міжнародних компаній першої лінії.
  • Безперестанне відстеження клієнтського досвіду, та якості продукції.
  • Першокласні постачальники якісних виробничих матеріалів.

 

Досягнення та плани:

У 2021 році OSCAL отримав нагороду "Найбільш потенційний високотехнологічний бренд".

Цього року компанія розширить асортимент розумних пристроїв за дуже доступною ціною. Чекайте на багатофункціональні смартфони, захищені телефони, планшети та навушники.

Унікальна пропозиція бренду - високотехнологічні, захищені смартфони за доступною ціною.
Міцні, ударостійкі, водонепроникні.


Сміливим Українцям - сміливі гаджети!


Про бренд OSCAL

OSCAL — це висока технологічність, дизайн, якість та сервіс. Керуючись інноваційною ДНК, OSCAL прагне дозволити кожному насолоджуватися розумними пристроями з високою продуктивністю та модним дизайном, за дуже вигідною ціною.


OSCAL має чудову команду досліджень і розробок, очолювану низкою технічних експертів, які десятиліттями працювали в міжнародних компаніях мобільних телефонів першої лінії, і складається з майже 100 інженерів з досліджень і розробок. Вони прагнуть зберегти провідні позиції в галузі, приділяють більше уваги клієнтському досвіду та якості продукції. Інновації в дизайні, бездоганна продуктивність та увага до деталей є основою дизайну продуктів OSCAL та досліджень і розробок. OSCAL давно співпрацює з першокласними постачальниками, а постачання виробничих матеріалів надзвичайно стабільні.


На початку 2021 року OSCAL було відзначено нагородою як "Найбільш потенційний високотехнологічний бренд", що обіцяє стати провідним світовим технологічним брендом.

Цього року OSCAL планує запустити кілька розумних пристроїв, що будуть дуже доступними, включаючи популярні моделі смартфонів, захищені телефони, планшети та навушники, щоб відкрити глобальний ринок. У планах OSCAL прагне охопити понад 100 ринків по всьому світу, включаючи Європу, Африку, Азію, Латинську Америку, Океанію тощо.


Офіційний дистриб'ютор в Україні компанія:
ТОВ "ДІСІ ЛІНК СХІД"
ідентифікаційний код юридичної особи 44577747