Гаджети до шкільного сезону

Friday, August 11, 2023

Прийшов час готуватись до нового шкільного сезону!
В сучасному світі окрім канцелярського приладдя треба подбати також про електронні гаджети для навчання, в тому числі дистанційного.
Смартфон що стане помічником для дитини під час навчання - C70.  

Легкий, стильний, потужний, з гарною камерою, та місткою батареєю. Він чудово підійде для спілкування в месенджерах, та, наприклад, оцифрування друкованих навчальних матеріалів.


Планшет Pad70  універсальний планшет, що ідеально підійде для шкільних задач. За продуктивність у ньому відповідає потужний процесор Rockchip RK3566, а за тривалість роботи – ємний акумулятор на 6580 мАг. Завдяки малим габаритам та легкій вазі девайс зручно носити із собою. Пристрій оснащений двома камерами – 8 та 13 Мп. Планшет працює на сучасній операційній системі DokeOS_P 3.0 Go.
На Oscal Pad 70 встановлено пакет офісних додатків WPS, тому ви відразу можете використовувати його для роботи з текстами, таблицями та презентаціями. Все так само легко та зручно, як і на звичайному комп'ютері.


I на додачу!
В магазинах lifecell саме зараз проходить акція: при купівлі смартфона Oscal C70, за 1 грн ви отримаєте 10 ГБ інтернет-трафіку на 30 днів 12 разів поспіль та послугу «Мобільний захист» протягом 91 дня на умовах пакету «Стандарт+». Подальша вартість послуги «Мобільний захист» — 17 грн/день.

Вистачить і домашку зробити, і мультики глянути та ще й новенький смартфон у безпеці буде ;)

Смартфон можна придбати в офлайн в магазинах lifecell або онлайн https://bit.ly/3Oh7LzW.

Детальніше про акцію — bit.ly/3ORW6ZX.


*Акція діє на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій з 02 серпня 2023 року по 18 вересня 2023 року включно.