Смартфони Oscal - крута новинка цього літа!

Thursday, July 7, 2022

В Україні почали продаватися смартфони Oscal, на які так чекали прихильники недорогих і захищених гаджетів! Низька ціна, “невбиваємість”, військові стандарти США, підводна зйомка. Які ще фішки мають нові смартфони?

 

Що таке Oscal?

Це новий і потужний бренд смартфонів, який запустила компанія Blackview у 2021 році. Бренд зробив ставку на молодь та екстремалів, завдяки низькій ціні, стильному дизайну та захисними функціями. За рік Oscal почав продаватися у 100 країнах світу, в Україні - цього літа.

 

Які саме смартфони випускає Oscal?

Найкраще бренд відпрацьовує нішу захищених смартфонів. Всі захищені моделі мають протиударні корпуси з монолітного щільного силікону та полікарбонату. Захист за стандартами IP68/IP69K - від води, пилу, олії. В воді вони можуть бути до 40 хвилин, витримують падіння з висоти півтори метра, знімають під водою. Всі моделі відповідають військовому стандарту США MIL-STD-810G:

 

Oscal випускає тільки захищені смартфони?

Ні, бренд також має і базову лінійку телефонів, це моделі C20pro і С60.

 

Та Pad 8 - міцний недорогий планшет з великим екраном та двома SIM-картами, Дисплей - 10,1-дюйми, захисне скло, металевий корпус - витримають падіння та подряпини. Він легенький і тоненький - вага 547 г, товщина 9,4 мм.

 

Чому Oscal вартий уваги?

  • Якість. Її гарантує команда професіоналів Blackview, яка вже майже 10 років працює на ринку.
  • Ціна. Вона є справді унікально низькою для такого рівня гаджетів.
  • Надійність. Ви не переживаєте за будь-яку можливу подряпинку чи падіння. Телефон витримає.